فروشگاه برق صداقت

 

فروشگاه برق ساختمان صداقت از بدو پیدایش خود در سال ۱۳۷۷ تا کنون ، استراتژی مشخصی را به عنوان مبنای کار خود در نظر داشته است : که این استراتژی تامین محصولات و سیستم های برقی با کیفیت و مطمین جهت برآورده کردن نیاز های مشتریان سطح استان مرکزی بوده است .همگام با دریافت نمایندگی محصولات معتبر و برند های مطرح در این زمینه، به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های برقی  استان مرکزی ،این وظیفه ماست که کیفیت و تنوع محصولاتی که در این فروشگاه چه به صورت عمده و چه به صورت خرده به فروش می رسد ، بهبود دهیم.

 

فروشگاه انلاین تک وات

 

برای رسیدن به این هدف با راه اندازی فروشگاه آنلاین  تک وات میخواهیم تا جاییکه امکان دارد تجربه ای لذت بخش  برای همه مشتریان محصولات برقی خود داشته باشیم. ما به واسطه ارتباطات تجاری و فنی رو به گسترش خود با بزرگترین شرکت های تولید کننده محصولات برقی، محصولات خود را جهت ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان مان با بهترین قیمت عرضه خواهیم کرد.

مهمترین ارزش سازمانی فروشگاه آنلاین تک وات عبارتند از  : صداقت ، خلاقیت ، سختکوشی ، و اخلاق و بواسطه آنها ، ما برآنیم که کیفیت زندگی مشتریانمان ، جایگاه رقابتی فروشگاهمان را به سطح بالاتری ارتقا دهیم.